Ebben a FÓRUM-ban lehetőséget nyújtunk arra, hogy Ön egy keresett-kutatott család családnevét - mint új TÉMÁ-t - felhelyezze az oldalunkra. A FÓRUM alá felhelyezett TÉMÁ-k - NEW TOPIC (azaz családnevek) rendeltetése az, hogy a szintén e családot kutató érintett személyek egymást informálhassák, segíthessék kutatásaikban. Eredményes kutatást kívánok!
********************************************IN ENGLISH:
This is the FORUM where you can enter your family-history tasks, your questions, and the results concerning a given family. Always enter the family name as a new theme, clicking NEW TOPIC ikon. Every family name needs a new NEW TOPIC entry.
Moderátor: Moderátorok
Szerző: nagyemesevirag » 2012 szept. 04, 1:00 pm kedd
Keresem Bodroghy (Papp) István családját, halálozását. Annyit tudok róla, hogy a Vas megyei Uraiújfaluban született 1796. december 27-én. 1822 és 1831 között Mezőberényben jegyző. 1858-ban még ír egy levelet Székács József evangélikus szuperintendensnek, de Aradról és ezután nyoma vész. Ha bárkinek bármiféle adata lenne róla, vagy családjáról, kérem ossza meg velem. Köszönöm! [/b]
-
nagyemesevirag
- User
-
- Hozzászólások: 6
- Csatlakozott: 2012 aug. 31, 6:57 pm pén.
Vissza: CSALÁDNÉV FÓRUM -FAMILY NAME FORUM
Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég